Sesje Rodzinne

Zachowaj najmilsze wspomnienia

Zdjęcia rodzinne należą do jedynych w swoim rodzaju … bo cóż może być piękniejszego od fotografii, na której jest cała rodzina, widać emocje i tą szczególną, piękną więź, jaka łączy dzieci z rodzicami.

Nie ma chyba piękniejszej pamiątki, czy prezentu dla dziadków. Dzieci rosną zdecydowanie za szybko, czas mija błyskawicznie, a okazji do stworzenia wspaniałych sesji rodzinnych jest naprawdę wiele – narodziny pierwszego maluszka, narodziny siostrzyczki/braciszka, urodziny naszych pociech, czy nawet zwykły rodzinny spacer w parku lub lesie. Sesja rodzinna to świetny pomysł by utrwalić w kadrze te najważniejsze momenty w życiu, czas gdy nasze pociechy są jeszcze małe, chętne do przytulasków i zabaw z rodzicami. Jeśli marzy Ci się taka pamiątka, zapraszam Cię serdecznie wraz z rodziną na sesję do mojego studia lub też na rodzinną sesję w plenerze.

Sesje rodzinne to również sesje niemowlęce – przeznaczone dla tych rodziców, którzy chcą uwiecznić pierwsze miesiące życia swego maluszka, a np. spóźnili się z wykonaniem sesji noworodkowej (którą wykonuje się do 11, góry 14 doby życia maleństwa) lub też podobają się im kadry bardziej naturalne (nie są zainteresowani zdjęciami, na których układa się noworodki w specjalnych pozach).

UWAGA! Na sesje rodzinne niemowlęce zapraszam po 2 lub 3 miesiącu życia – tj. wtedy, gdy maluszek samodzielnie już trzyma główkę, dzięki czemu można wykonać znacznie ładniejsze i różnorodne zdjęcia.

Cena za sesję rodzinną to 250 zł. za 6 wybranych ujęć  lub 330 . za 10 wybranych ujęć (zdjęć).

Wybrane zdjęcia poddane są profesjonalne obróbce, a następnie wywołane są na wydrukach w formacie 15×23 cm (lub 15×21 cm – do wyboru przez klienta), na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz zgrane w formie cyfrowej w najwyższej rozdzielczości na płycie CD (w plikach JPG).

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.

W przypadku chęci zamówienia większej ilości dodatkowych zdjęć, cena za dodatkowe zdjęcia może być niższa i wówczas ostateczna cena za sesję ustalana jest  indywidualnie z klientem. Zależy ona bowiem od ilości zamówionych zdjęć.

WAŻNE: Rezerwacja terminu wymaga wpłaty zadatku w wysokości 50 zł. (przelewem w ciągu 3 dni od uzgodnienia
terminu sesji). Jeśli umowa dojdzie do skutku (sesja się odbędzie) , zadatek ten ulega zaliczeniu na poczet ceny za sesję.
Pozostała płatność za sesję następuje po wykonaniu sesji zdjęciowej i wybraniu przez klienta zdjęć do obróbki.

W przypadku zdarzeń losowych (choroby lub in.) możliwym jest przesunięcie terminu sesji (wyznaczenia innego dnia
w porozumieniu z fotografem), jednakże informacja taka – tj. o konieczności odwołania sesji w danym dniu powinna być
przekazana fotografowi (smsem lub mailem) co najmniej na 24 godziny przed tym dniem (tj. terminem, w którym miała się
odbyć sesja zdjęciowa).

Jesteś jesteś zaintersowana/ny współpracą ze mną to zachęcam do kontaktu.

Szybki kontakt