Sesje Noworodkowe

Zachowaj najmilsze wspomnienia

Kocham maluszki i uwielbiam „zatrzymywać” czas dla ich rodziców za pomocą fotografii. Te małe rączki, stópki zbyt szybko rosną. Czas dla każdej mamy zbyt szybko ucieka, zwłaszcza te pierwsze dni, tygodnie maluszka na świecie. Sesje noworodkowe (tzw. Sesje Newborn) pozwalają za „zatrzymanie” na zdjęciach tego szczególnego, pięknego okresu i są obecnie bardzo popularne, jednakże mimo to nadal budzą wiele pytań i wątpliwości u rodziców, a zwłaszcza tych „świeżo upieczonych” 😉

Będąc mamą dwójki dzieci, świetnie to rozumiem i dlatego do każdego maluszka podchodzę indywidualnie, ze szczególną troską i uwagą. Komfort oraz bezpieczeństwo Waszego maluszka są dla mnie priorytetem i dlatego:

  • Sesje te są najdłuższymi sesjami fotograficznymi, trwają 2-3 godzin, bez pośpiechu.
    Tempo sesji nadaje maluszek. Jest czas na karmienie, przewijanie i przytulanie, tak aby czuł się on bezpiecznie i komfortowo.
  • Studio zawsze jest wcześniej nagrzane, tak aby maluszka można było bez problemu przebierać, rozebrać, aby nie było mu chłodno;
  • Materiały używane do sesji są mięciutkie i najwyżej jakości, zakupione w sklepach z rekwizytami przeznaczonymi do sesji noworodkowych;
  • Wszystkie ubranka, kocyki, owijki są zawsze po każdej sesji prane przeze mnie w hypoalergicznym proszku dla dzieci;
  • Wszelkie pozy są wygodne i komfortowe dla maluszka. Nigdy nie układam maluszka na siłę, ani też wbrew fizjologii.

Ukończyłam specjalistyczny kurs, dzięki któremu nabyłam wiedzę o tym, jak bezpiecznie układać noworodki do zdjęć.
Jeśli, więc moje zdjęcia Ci się podobają i pozwolisz mi uwiecznić te najpiękniejsze pierwsze dni Twojego maluszka na świecie, serdecznie zapraszam Cię na sesję noworodkową do mojego studia. Postaram się, aby sesja noworodkowa była nie tylko wspaniałą pamiątką na długie lata, ale również miłym doświadczeniem dla Ciebie, jako rodzica.

* Rodzice często pytają, kiedy najlepiej umówić się na sesję noworodkową?

Sesja taka powinna odbyć się najlepiej do 14, góra 16 dnia życia maluszka. Jest to ważne z tego względu, że tylko w tym okresie pozycje embrionalne są bardzo naturalne dla maluszków, a sen łatwo przychodzi i trwa znacznie dłużej, niż w kolejnych dniach, tygodniach. To z kolei ułatwia układanie maluszków do zdjęć i tym samym sprawia, że sesja noworodkowa przebiega sprawnie (trwa krócej). W związku z powyższym, na sesję noworodkową najlepiej jest umówić się wstępnie jeszcze przed porodem, a dokładnie (tj. potwierdzić wcześniej ustalony termin lub też go zmienić, gdy np. termin porodu się przesunął) zaraz po przyjściu maluszka na świat.

Sesja noworodkowa obejmuje zdjęcia samego noworodka, jak również wspólne maluszka z rodzicami oraz rodzeństwem.

Koszt sesji noworodkowej to 300 zł. za 10 wybranych ujęć  (zdjęć).

Wybrane zdjęcia poddane są profesjonalne obróbce, a następnie wywołane są na wydrukach w formacie 15×23 cm (lub 15×21 cm – do wyboru przez klienta), na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz zgrane w formie cyfrowej w najwyższej rozdzielczości na płycie CD (w plikach JPG).

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.

W przypadku chęci zamówienia większej ilości dodatkowych zdjęć, cena za dodatkowe zdjęcia może być niższa i wówczas ostateczna cena za sesję ustalana jest  indywidualnie z klientem. Zależy ona bowiem od ilości zamówionych zdjęć.

WAŻNE: Przy rezerwacji terminu sesji pobierany jest zadatek w wysokości 50 zł. (przelewem w ciągu 3 dni od uzgodnienia terminu sesji). Jeśli umowa dojdzie do skutku (sesja się odbędzie) , zadatek ten ulega zaliczeniu na poczet ceny za sesję.

Pozostała płatność za sesję następuje po wykonaniu sesji zdjęciowej i wybraniu przez klienta zdjęć do obróbki (szczegóły znajdują się w umowie, którą klient dostaje do podpisania przed sesją). W przypadku przesunięcia się w czasie terminu porodu lub zdarzeń losowych (choroby lub in.) możliwym jest przesunięcie terminu sesji (wyznaczenia innego dnia w porozumieniu z fotografem), jednakże informacja taka – tj. o konieczności odwołania sesji w danym dniu powinna być przekazana fotografowi (smsem lub mailem) odpowiednio wcześniej, a przynajmniej na 24 godziny przed tym dniem (tj. terminem, w którym miała się odbyć sesja zdjęciowa).

Jesteś jesteś zaintersowana/ny współpracą ze mną to zachęcam do kontaktu.

Szybki kontakt

Jesteś jesteś zaintersowana/ny współpracą ze mną to zachęcam do kontaktu.

Szybki kontakt