Sesje Narzeczeńskie i inne

Zachowaj najmilsze wspomnienia

Jesteście narzeczeństwem i właśnie planujecie ślub? … A może jesteś już długo w szczęśliwym związku, zbliżają się urodziny Twojej drugiej połówki, czy też jakaś szczególna rocznica (np. ślubu, Waszego poznania się) i nie masz pomysłu na prezent dla niej. Jeśli tak, to serdecznie zapraszam Cię wraz z ukochaną osobą do mnie na sesję zdjęciową.

Wspólnie ustalimy scenariusz takiej sesji i wybierzemy miejsce na zdjęcia. Może być to np. w parku, gdzie byliście na pierwszej randce albo inne
ważne dla Was miejsce w Szczecinie lub jego okolicy. Jeśli zaś wolisz zdjęcia w studio, Fotografie powstałe podczas takiej sesji będą nie tylko niezwykłą pamiątką, przypominającą Wam o Waszym szczęściu – miłości, ale również mogą być wykorzystane przez parę narzeczeństwa np. do przygotowania oryginalnych zaproszeń ślubnych, udekorowania sali weselnej, czy też jako piękny prezent dla rodziców.

Cena za sesję dla pary (narzeczeńską i in.) to 300 zł. Cena ta obejmuje 10 wybranych ujęć.

Wybrane zdjęcia poddane są profesjonalne obróbce, a następnie wywołane są na wydrukach w formacie 15×23 cm (lub 15×21 cm – do wyboru przez klienta), na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz zgrane w formie cyfrowej w najwyższej rozdzielczości na płycie CD (w plikach JPG).

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.

W przypadku chęci zamówienia większej ilości dodatkowych zdjęć, cena za dodatkowe zdjęcia może być niższa i wówczas ostateczna cena za sesję ustalana jest  indywidualnie z klientem. Zależy ona bowiem od ilości zamówionych zdjęć.

WAŻNE: Rezerwacja terminu wymaga wpłaty zadatku w wysokości 50 zł. (przelewem w ciągu 3 dni od uzgodnienia terminu sesji). Jeśli umowa dojdzie do skutku (sesja się odbędzie) , zadatek ten ulega zaliczeniu na poczet ceny za sesję. Pozostała płatność za sesję następuje po wykonaniu sesji zdjęciowej i wybraniu przez klienta zdjęć do obróbki.

W przypadku voucherów prezentowych konieczne jest dokonanie wpłaty pełnej kwoty, przed wysłaniem vouchera.

W przypadku zdarzeń losowych (choroby lub in.) możliwym jest przesunięcie terminu sesji (wyznaczenia innego dnia w porozumieniu z fotografem), jednakże informacja taka – tj. o konieczności odwołania sesji w danym dniu powinna być przekazana fotografowi (smsem lub mailem) co najmniej na 24 godziny przed tym dniem (tj. terminem, w którym miała się odbyć sesja zdjęciowa).

W celu ustalenia terminu i szczegółów sesji, proszę o kontakt telefoniczny.

Jesteś jesteś zaintersowana/ny współpracą ze mną to zachęcam do kontaktu.

Szybki kontakt