Sesje Kobiece

Zachowaj najmilsze wspomnienia

Jeśli marzy Ci się obdarowanie swego ukochanego/partnera niepowtarzalnym prezentem lub też po prostu zwyczajnie chcesz sprawić sobie wyjątkowy prezent – zatrzymać swoje piękno na zdjęciach, serdecznie zapraszam Cię na sesję.
Do każdej sesji podchodzę indywidualnie – przygotowuję plan sesji, ujęcia. Chętnie poznam też Wasze pomysły i inspiracje.

Sesję kobiecą możemy zorganizować w moim studio (centrum Szczecina) lub też w jakimś pięknym miejscu w plenerze (Szczecin i okolice oraz Świnoujście).
Istotnym przy sesjach kobiecych jest to, aby makijaż do zdjęć był mocniejszy od tego, jaki mamy na co dzień (światło lamp studyjnych pochłania połowę makijażu). Warto dlatego wykonać makijaż na sesję zdjęciową u profesjonalnej, sprawdzonej wizażystki. Jeśli nie posiadasz swojej wizażystki, możliwym jest wykonanie makijażu u mnie w studio (tuż przed samą sesją) przez wizażystkę, z którą współpracuję przy Sesjach Kobiecych.

Równie ważnym jest też wcześniejsze przygotowanie strojów oraz dodatków na sesję zdjęciową. Mogą to być zarówno eleganckie suknie, cekiny, jak i sama bielizna – jeśli marzy Ci się bardziej odważna sesja buduarowa 😉 czy w stylu glamour.

W moim studio posiadam również rozmaite suknie oraz dodatki (ozdoby) do sesji kobiecych.

Cena za sesję kobiecą to 330 . za 10 wybranych ujęć (zdjęć).

Wybrane zdjęcia poddane są profesjonalne obróbce (w tym m.in. wykonywany jest retusz twarzy), a następnie wywołane są na wydrukach w formacie 15×23 cm (lub 15×21 cm – do wyboru przez klienta), na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz zgrane w formie cyfrowej w najwyższej rozdzielczości na płycie CD (w plikach JPG).

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 30 zł/szt.

W przypadku chęci zamówienia większej ilości dodatkowych zdjęć, cena za dodatkowe zdjęcia może być niższa i wówczas ostateczna cena za sesję ustalana jest  indywidualnie z klientem. Zależy ona bowiem od ilości zamówionych zdjęć.

WAŻNE: Rezerwacja terminu wymaga wpłaty zadatku w wysokości 50 zł. (przelewem w ciągu 3 dni od uzgodnienia terminu sesji). Jeśli umowa dojdzie do skutku (sesja się odbędzie) , zadatek ten ulega zaliczeniu na poczet ceny za sesję.
Pozostała płatność za sesję następuje po wykonaniu sesji zdjęciowej i wybraniu przez klienta zdjęć do obróbki.
W przypadku zdarzeń losowych (choroby lub in.) możliwym jest przesunięcie terminu sesji (wyznaczenia innego dnia w porozumieniu z fotografem), jednakże informacja taka – tj. o konieczności odwołania sesji w danym dniu powinna być przekazana fotografowi (smsem lub mailem) co najmniej na 24 godziny przed tym dniem (tj. terminem, w którym miała się odbyć sesja zdjęciowa).

Jesteś jesteś zaintersowana/ny współpracą ze mną to zachęcam do kontaktu.

Szybki kontakt