Sesje Dziecięce

Zachowaj najmilsze wspomnienia

Uwielbiam fotografować dzieci, a w szczególności małe. Dlaczego? Dlatego, że Ci mali modele są naturalni, nikogo nie udają i zupełnie nie przejmują się tym, jak wyjdą na zdjęciach (w przeciwieństwiedo nas – dorosłych) :). To z kolei powoduje, że ich uśmiechy i minki, złapane przeze mnie w trakcie zabawy, spaceru, rozmowy z nimi, czy bzików i przytulasków z rodzicami (w czasie sesji rodzinnej) są przepiękne i bezcenne.

W przypadków starszych dzieci (w wieku szkolnym) uśmiechy i minki są już mniej naturalne bo dzieci zaczynają pozować lub też wręcz przeciwnie – wstydzą się fotografa i stresują przed obiektywem. Świetnie to rozumiem bo sama posiadam dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.  Dlatego też zawsze bardzo się staram żeby Ci mali i nieco starsi modele czuli się u mnie na sesji swobodnie, a sesja była dla nich zabawą – w przypadku młodszych dzieci – oraz niezapomnianym, pozytywnym doświadczeniem dla tych starszych.

Jestem w pełni usatysfakcjonowana po sesji tylko wtedy, gdy w aparacie uda mi się złapać piękne kadry Waszych dzieci, a one sama wychodzą ode mnie ze studia lub żegnają się ze mną po sesji w plenerze zadowolone z uśmiechami na buźkach. Jeśli, więc chcesz wykonać dziecku sesję zdjęciową np. w prezencie dla dziadków, z okazji jego urodzin, jakiegoś ważnego wydarzenia w życiu lub też zwyczajnie bez żadnej okazji ;), serdecznie zapraszam!

Sesja może odbyć się w moim studio lub w plenerze, jeśli tylko pogoda dopisuje 😉

Czas trwania sesji dziecięcej to około 1,5-2 h. Na sesję dziecięcą można przyjść z własną torbą, a nawet walizką pełną kreacji do przebierania się dla dziecka. W swoim studio również posiadam wiele kreacji dla małych i nieco starszych modelek oraz parę kompletów dla małych modeli. Większość dzieci (a w szczególności dziewczynki 😉 ) lubi się przebierać i taki początek sesji zdjęciowej jest dla nich świetną zabawą, dzięki której czują się później też swobodnie przed obiektywem.

Cena za sesję dziecięcą to 260 zł. za 6 wybranych ujęć  lub 330 . za 10 wybranych ujęć (zdjęć).

Wybrane zdjęcia poddane są profesjonalne obróbce, a następnie wywołane są na wydrukach w formacie 15×23 cm (lub 15×21 cm – do wyboru przez klienta), na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz zgrane w formie cyfrowej w najwyższej rozdzielczości na płycie CD (w plikach JPG).

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.

W przypadku chęci zamówienia większej ilości dodatkowych zdjęć, cena za dodatkowe zdjęcia może być niższa i wówczas ostateczna cena za sesję ustalana jest  indywidualnie z klientem. Zależy ona bowiem od ilości zamówionych zdjęć.

WAŻNE: Przy rezerwacji terminu sesji pobierany jest zadatek w wysokości 50 zł. (przelewem w ciągu 3 dni od uzgodnienia terminu sesji). Jeśli umowa dojdzie do skutku (sesja się odbędzie) , zadatek ten ulega zaliczeniu na poczet ceny za sesję. Pozostała płatność za sesję następuje po wykonaniu sesji zdjęciowej i wybraniu przez klienta zdjęć do obróbki.

W przypadku zdarzeń losowych (choroby lub in.) możliwym jest przesunięcie terminu sesji (wyznaczenia innego dnia w porozumieniu z fotografem), jednakże informacja taka – tj. o konieczności odwołania sesji w danym dniu powinna być przekazana fotografowi (smsem lub mailem) co najmniej na 24 godziny przed tym dniem (tj. terminem, w którym miała się odbyć sesja zdjęciowa).

Jesteś jesteś zaintersowana/ny współpracą ze mną to zachęcam do kontaktu.

Szybki kontakt

Jesteś jesteś zaintersowana/ny współpracą ze mną to zachęcam do kontaktu.

Szybki kontakt