Sesje Ciążowe

Zachowaj najmilsze wspomnienia

Ciąża to szczególny okres w życiu kobiety, kiedy to maleństwo jest jeszcze w brzuszku, a przyszłe mamy przepełnione nadzieją i oczekiwaniem, wyglądają wówczas niezwykle kobieco, pięknie. Jeśli marzysz o wyjątkowych zdjęciach, chcesz zatrzymać ten piękny okres w Twoim życiu na fotografiach, serdecznie zapraszam Cię na sesję. Sesja ciążowa może obejmować zdjęcia samej przyszłej mamy, jak również zdjęcia z partnerem (przyszłym tatusiem) oraz dziećmi.
Sesje odbywają się w moim studio lub w plenerze ( w zależności od pogody) i trwają około 1-1,5 h.

Kiedy najlepiej umówi się na sesję ciążową?

  • Najlepszym miesiącem na wykonanie sesji zdjęciowej w ciąży jest 7 i 8 miesiąc. Przyszłe mamy mają wówczas jeszcze dużo energii, a brzuszek jest już mocno zaokrąglony, ale jeszcze nie tak duży, aby nadmiernie ciążył, przeszkadzał.

Jak się przygotować do sesji?

  • Na sesję można przyjść w makijażu nieco mocniejszym, wykonanym przez wizażystkę, specjalnie do sesji zdjęciowej. Nie ma tu jednak żadnego wymogu. Jeśli chcemy wyglądać na zdjęciach bardziej naturalnie i czujemy się dobrze w makijażu codziennym, to jak najbardziej można wykonać go samodzielnie. Najważniejsze jest to, aby przyszła mama czuła się w czasie sesji swobodnie, sobą, dzięki czemu ja ma wówczas szansę wydobyć na zdjęciach jej naturalne piękno 😉
  • Włosy najlepiej aby były rozpuszczone, lekko pofalowane lub delikatnie upięte.
  • Wskazanym jest, aby na sesję założyć cielistą lub białą bieliznę, tak aby pasowała ona pod każdą sukienkę, kreację. W moim studio znajduje się wiele sukni ciążowych (różne rozmiary), z których można skorzystać. Można również zabrać na sesję swoje ubrania, jak również elementy, które można wykorzystać do zdjęć (np. pierwsze buciki dla maleństwa, czy tez zdjęcia USG).
  • W przypadku chęci umówienia się na sesję plenerową w chłodniejszym okresie (jesień, zima), nieodzownym elementem jest suknia i gruby, ciepły sweter, czy kardigan (ten również posiadam w studio), ale najważniejsze jest to, aby pod suknią znajdowała się bielizna termoaktywna (długie legginsy i bluzka z długim rękawem (o które to już każda przyszła mama – modelka 😉 musi zadbać sama, we własnym zakresie), dzięki którym w czasie takiej sesji przyszła mama będzie czuła się ciepło i tym samym komfortowo.

Cena za sesję ciążową to 260 zł za 6 wybranych ujęć  lub 330 zł. za 10 wybranych ujęć (zdjęć). Zdjęcia są wywołane na wydrukach w formacie 15×23 cm (lub 15×21 cm, do wyboru przez klienta), na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz zgrane w formie cyfrowej w najwyższej rozdzielczości na płycie CD.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 25 zł/szt.

W przypadku chęci zamówienia większej ilości dodatkowych zdjęć, cena za dodatkowe zdjęcia może być niższa i wówczas ostateczna cena za sesję ustalana jest  indywidualnie z klientem (zależy od ilości zamówionych zdjęć).

WAŻNE: Rezerwacja terminu wymaga wpłaty zadatku w wysokości 50 zł. (przelewem w ciągu 3 dni od uzgodnienia terminu sesji). Jeśli umowa dojdzie do skutku (sesja się odbędzie) , zadatek ten ulega zaliczeniu na poczet ceny za sesję. Pozostała płatność za sesję następuje po wykonaniu sesji zdjęciowej i wybraniu przez klienta zdjęć do obróbki.

W przypadku zdarzeń losowych (choroby lub in.) możliwym jest przesunięcie terminu sesji (wyznaczenia innego dnia w porozumieniu z fotografem), jednakże informacja taka – tj. o konieczności odwołania sesji w danym dniu powinna być przekazana fotografowi (smsem lub mailem) co najmniej na 24 godziny przed tym dniem (tj. terminem, w którym miała się odbyć sesja zdjęciowa).

Jesteś jesteś zaintersowana/ny współpracą ze mną to zachęcam do kontaktu.

Szybki kontakt

Jesteś jesteś zaintersowana/ny współpracą ze mną to zachęcam do kontaktu.

Szybki kontakt