Mam na imię Olga

Kilka słów o mnie

Mam na imię Olga

Kilka słów o mnie

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą fantastycznej dwójki – Klaudii i Oliwierka. Dzieci, mój mąż i fotografia, to trzy miłości w moim życiu, bez których nie potrafiłabym funkcjonować.

Fotografia jest moim hobby od wielu lat, ale dopiero od niedawna stała się też moją pracą. Z wykształcenia jestem prawnikiem (wiele lat pracowałam w zawodzie), jednakże życie osobiste skłoniło mnie do zmiany zawodu i zajęcia się fotografią. Była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, gdyż fotografia to przede wszystkim moja pasja i dlatego też obecnie nie czuję, że pracuję 😉

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie i staram się zrobić takie zdjęcia, jakie sama chciałabym mieć w swoim rodzinnym albumie. Oprócz zdjęć równie ważna jest dla mnie atmosfera panująca w czasie sesji, tj. to abyście czuli się u mnie w studio, czy też na wspólnym spacerze w plenerze 😉 komfortowo i swobodnie, gdyż najlepsze zdjęcia są te, na których mamy naturalne uśmiechy.

Uwielbiam dzieci i te najchętniej fotografuję, co zresztą widać na mojej stronie 😉 Jak każda mama wiem, że ładne zdjęcia własnego dziecka/dzieci, na których uchwycony jest ich naturalny uśmiech, czy słodka rozmarzona minka to najlepszy prezent, wspaniała pamiątka na długie lata. Wiem jednak również, że wykonanie takiego zdjęcia własnemu dziecku/ dzieciom to wielka sztuka – wymaga wiele cierpliwości, czasu, a nie zawsze wychodzi nam dokładnie tak, jak byśmy tego oczekiwali 😉 Poza tym zdjęcie zrobione telefonem, to nie to samo, co zdjęcie wykonane profesjonalnym aparatem fotograficznym.

Jeśli, więc marzy Ci się taka pamiątka, chcesz uwiecznić najważniejsze momenty w swoim życiu – oczekiwanie na maluszka, jego pierwsze dni na świecie, pierwsze urodzinki, czy też wiele innych ważnych dla Ciebie, Twojego dziecka, Twojej rodziny chwil, zapraszam Cię serdecznie!!!